Series
Ratings
83- Three FriendsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
HwajungRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0