Series
Ratings
228
The Crown Season 5Rated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
PenanceRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
SuccessionRated ★ 4.0