Series
Ratings
92
Law SchoolRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.5
Somebody 2Rated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 4.0
Dancing 9 Season 3Rated ★ 4.0