Series
Ratings
106
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
悪党~加害者追跡調査~Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0- たったひとつの恋Rated ★ 4.0
Moon LoversRated ★ 3.5
Abarenbo MamaRated ★ 2.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 4.0
Fukigen na GeneRated ★ 4.0
Bomb Bee MenRated ★ 2.5
Beauty or BeastRated ★ 4.0- エンジンRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
My BoysRated ★ 3.0- Attention PleaseRated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
- Minami's GirlfriendRated ★ 2.5