Series
Ratings
179
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Princess LuluRated ★ 1.5
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 1.0
MagicRated ★ 2.0
Seoul 1945Rated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.0
Shin DonRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 3.0