Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
AsuraRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0