Series
Ratings
191
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
HierarchyRated ★ 0.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5