Series
Ratings
244
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 2.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Dear XRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
You Are DesireRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 3.0