Titles you rated
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5