Movies
Ratings
371
VenomRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 1.5
Mission: CrossRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5