Movies
Ratings
420
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5- SawRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
- The WickedRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.5