Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- Banned from BroadcastRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0