Movies
Ratings
1475
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
ShaftRated ★ 3.0
BurningRated ★ 0.5
Warriors of the DawnRated ★ 3.0
The Purge: Election YearRated ★ 3.5
The DiscloserRated ★ 1.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
American MadeRated ★ 5.0
The ChaseRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
RampageRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Girl with All the GiftsRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0