Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 1.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 0.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 1.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 0.5