Movies
Ratings
1937
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
The Rat CatcherRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 2.0
Grand Maison ParisRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
HeroRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5