Titles you rated
- Ready or Not: TexasRated ★ 2.5
- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
- The Waste LandRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.0
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 3.5
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 2.5
The Grand FamilyRated ★ 4.0- HERORated ★ 2.5
HERORated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0