Movies
Ratings
634
Drifting HomeRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.5
PrimateRated ★ 0.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 0.5
It Chapter TwoRated ★ 0.5
MotherRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0