Movies
Ratings
85
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0