Movies
Ratings
634- HumintRated ★ 2.5
- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0
The Deep Blue SeaRated ★ 3.5
The WifeRated ★ 3.0
FreshRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0