Movies
Ratings
19
Get OutRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0