Series
Ratings
69- 원피스 2기Rated ★ 4.0
SNL Korea Season 9Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Hello JadooRated ★ 4.5
- CanimalsRated ★ 2.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0