Series
Ratings
64- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Psick University - Untact DateRated ★ 3.0
HollywoodRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 4.5
InsatiableRated ★ 3.5
InsatiableRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
Tuca & BertieRated ★ 4.0
Project Runway Season 9Rated ★ 4.5
Project Runway Season 10Rated ★ 4.0
The Final TableRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Project Runway Season 7Rated ★ 4.0
Project Runway Season 8Rated ★ 3.5