Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5