Series
Ratings
185
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
The PackageRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 4.5