Series
Ratings
42- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 2.0
- The Catstody WarRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 1.5
Taxi Driver 2Rated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0- Shh, Please Take Care of HimRated ★ 1.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0