Series
Ratings
15
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
Romantic PrincessRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0