Movies
Ratings
144
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
White NoiseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0