Titles you rated
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 1.5
The Killing VoteRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
My DearestRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 0.5
King the LandRated ★ 0.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
See You in My 19th LifeRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 5.0