Series
Ratings
178
Cowboy BebopRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- Gintama The Semi-finalRated ★ 4.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5