Movies
Ratings
150
The KillerRated ★ 2.0
Girls Will Be GirlsRated ★ 2.0
OrlandoRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Peanuts MovieRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 4.0
Notes on a ScandalRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 3.5
SubwayRated ★ 4.0
Camille ClaudelRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Professor Marston and the Wonder WomenRated ★ 4.0
KajillionaireRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0