Series
Ratings
53
All InRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5- BossRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0