Titles you rated
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.0
Happy Kanako's Killer LifeRated ★ 4.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 5.0
To My HarryRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
My Second AoharuRated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.5