Series
Ratings
74
Family PlanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 0.5
Move to HeavenRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 1.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0