Movies
Ratings
10
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
A Charlie Brown ChristmasRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0