Series
Ratings
22
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Over the Garden WallRated ★ 4.5- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.5
- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0