Series
Ratings
34
GachiakutaRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0