Series
Ratings
107
MonstrousRated ★ 2.5
Big MouthRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
L.U.C.A.: The BeginningRated ★ 1.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Dance From AfarRated ★ 3.5