Movies
Ratings
465
La La LandRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0