Movies
Ratings
270
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5