Series
Ratings
29
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dear XRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Their MarriageRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Plage -Share House for Losers-Rated ★ 3.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.0- Nijiiro KaruteRated ★ 4.0
Old RookieRated ★ 4.0- TamiouRRated ★ 3.0