Series
Ratings
92- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 5.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5