Series
Ratings
202- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0- Death Note Relight 2: L's SuccessorsRated ★ 4.5
Berserk Season 2Rated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0