Titles you rated
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0- 하트페어링Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Flower Ever AfterRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.5
SeventeenRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0