Movies
Ratings
215
Project Hail MaryRated ★ 4.0- 우리의 CD는 사랑을 싣고Rated ★ 3.0
- HumintRated ★ 2.5
Green FishRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
GuestRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 2.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5