Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
AnotherRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
ChiikawaRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5