Movies
Ratings
90- Whispering WaterRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0