Series
Ratings
14
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Bob's Burgers Season 1Rated ★ 4.0
Close EnoughRated ★ 4.5
Trailer Park BoysRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5