Series
Ratings
179
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Blue BirthdayRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
The Return of SupermanRated ★ 1.5
True BeautyRated ★ 1.0
School 2017Rated ★ 0.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0- Thunder Store 2Rated ★ 1.0
Thunder StoreRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0- 와라! 편의점Rated ★ 5.0