Titles you rated
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Love AlarmRated ★ 3.0