Titles you rated
- Oshi ga Joshi ni Narimashite Full ThrottleRated ★ 2.5
Light of My LionRated ★ 4.5
I'll Give You the UniverseRated ★ 3.0
HierarchyRated ★ 2.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
My Special OneRated ★ 2.5
I Dol IRated ★ 3.0
Ball Boy TacticsRated ★ 4.0
Our Dating SimRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 3.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 5.0
In the Next Life I Will Be Serious Season 3Rated ★ 2.5
Your Divorce is Served!Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
My Bias is Showing!Rated ★ 3.0